sadsad x
asdasd
Hakkımızda
Atmaca Elektronik A.Ş. 1979 yılında kurucusu Hayrettin Atmaca tarafından kişisel bir girişim olarak ticari hayata dahil olmuş, kısa bir süre içinde vergi rekortmenleri listesine adını yazdırmıştır. Atmaca Elektronik A.Ş, SUNNY markası adı altında gerçekleştirdiği küçük ev aletleri, televizyon, uydu alıcısı, telefon, tablet gibi elektronik ürünler ve derin dondurucu grubundaki üretimleri sayesinde Türkiye’nin 3. Büyük Elektronik Üreticisi koltuğuna oturmuştur.

İstanbul’da 110.000 metrekarelik yüksek teknolojiyle donatılmış üretim tesislerine sahip Atmaca Elektronik A.Ş, Türkiye’deki en modern yüzey montaj hatları ile yüksek üretim ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Samsung, ZTE, Digiturk gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerine üretim yapmakta, iç pazarda büyümesini her geçen gün arttırmakta ve ihracata verdiği önem ile de tanınmaktadır. Atmaca Elektronik A.Ş. hali hazırda 78 ülkeye ürünlerini ihraç ederek bu alanda da büyük başarı yakalamıştır.

Arge' ye Verilen Önem
Günümüzde tüketici beklentileri sürekli gelişmekte ve yenilenmektedir. Atmaca Elektronik A.Ş. bünyesindeki AR-GE departmanı bu beklentileri karşılamak için sürekli yeni projeler geliştirmekte, elektronik grubunda 48 ekrandan 218 ekrana kadar LED TV’ler üretmektedir. 1994 yılında elektrikli ev aletleri üretimine başlayan Atmaca Elektronik A.Ş; yalın üretim tekniklerini kullanıp “Once Piece Flow” (Tek parça akış sistemi) prensibi ile tasarlanan ve tam otomasyonlu robot teknolojisi ile çalışan sistemle; “SUNNY Esfera” ve “SUNNY Cascada” elektrikli süpürgelerini tüketicilere üstün özellikli ürünler olarak sunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Öncelik
Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Atmaca Elektronik A.Ş, 2007 yılında kurmuş olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile toplam kalite yönetimi anlayışını benimseyerek bu alana yaptığı yatırımları artırmıştır. Atmaca Elektronik A.Ş, Müşteri Hizmetleri Merkezi Yönetimi ve ülke genelinde 300’e yakın eğitimli ve müşteri memnuniyeti odaklı Yetkili Servis yapılanması ile, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Çevreye Duyarlı Marka
2011 yılı itibari ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak ekolojiye de sahip çıkan Atmaca Elektronik A.Ş, çevreye karşı sorumluluklarının bilinci ile hareket etmekte olup tüm yasal şartlara da uyum sağlamaktadır. Ayrıca 2013 yılında OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olarak bu konuda tüm firma genelinde risklerini belirlemiş ve kontrol altına almıştır.

İstihdam ve Çalışana Saygı
Türkiye’nin üçüncü büyük “yerli” üreticisi olan Atmaca Elektronik A.Ş; istihdama verdiği önem, ülke insanına olan inancı, 38 yıllık üretim-pazarlama deneyimi, binlerce çalışanı, milyonlarca mutlu müşterisi, sosyal sorumluluk ve etik değerlere olan saygısıyla Türkiye’nin sayılı üreticilerinden biridir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.